Kolno, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wyjedź z Nami do Niemiec &#8211;pracuj jako Opiekunka!

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: okolice Monachium.

Opieki wymaga 90 &#8211; letnia pani Gerda, która przeszła zawał. Seniorka w domu porusza się za pomocą chodzika, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:
Pomoc w kąpieli
Pomoc ubieraniu
Pomoc w czynnościach toaletowych
Towarzyszenie w wizytach lekarskich
Czuwanie w nocy
Robienie zakupów, gotowanie, porządki w domu

Wymagania:
Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Czynne prawo jazdy kat. B
Serdeczne i pogodne usposobienie

Zapewniamy:
Legalne zatrudnienie(ubezpieczenie oraz składki ZUS)
Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
Pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
Wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego (dostęp do Internetu)
Opiekę Koordynatorów podczas wyjazdu

gowork.pl/niemcy_aplikuj,2

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 7585 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na jaroslaw.tomiczek@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7585 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Luty, 2016  11:09

Identyfikator: 574263

Wyświetleń: 2149