Kolno, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w charakterze Opiekunki dla 89 - letniej pani Margot

Niemcy

Seniorka choruje na cukrzycę, demencję oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu (korzysta z pielucho &#8211; majtek).

Obowiązki:
Do obowiązków Opiekunki należeć będą miedzy innymi takie czynności jak, przebieranie podopiecznej, pomoc w czynnościach toaletowych, towarzyszenie w wizytach lekarskich oraz prowadzenie domu (gotowanie, zakupy, pranie, porządki w domu).

Wymagania:
Opiekunka powinna być osobą ciepłą i cierpliwą. Oczekujemy przede wszystkich doświadczenia oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane jest przez nas również prawo jazdy.

Zapewniamy:
Zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu zlecenia
Przejazd w obie strony
Opiekę koordynatorów na czas wyjazdu
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bezpieczną i legalną pracę
Ubezpieczenie oraz odprowadzane składki ZUS

gowork.pl/niemcy_aplikuj,3

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl/
albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 7588 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7588 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Luty, 2016  11:15

Identyfikator: 574265

Wyświetleń: 1679