Kolno, Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pani Lisa potrzebuje opieki oraz pomocy domowej - Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Wiesbaden.

Seniorka choruje na demencję, często jest rozkojarzona i ma problemy z pamięcią. Podopieczna jest osobą mobilną.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu
Pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli
Towarzyszenie w wizytach lekarskich
Gotowanie, pranie, sprzątanie oraz robienie zakupów

Wymagania:
Gotowość podjęcia pracy na 2-3 miesiące
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie (mile widziane referencje)
Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy oraz referencje

Zapewniamy:
Oferujemy legalną pracę, składki ZUS oraz ubezpieczenie. Dodatkowo gwarantujemy wyżywienie, zakwaterowanie, podróż do/z Niemiec oraz pomoc i wsparcie naszego zespołu podczas wyjazdu, wynagrodzenie w wysokości nawet do 1500 euro netto.

gowork.pl/niemcy_aplikuj,1

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 5624 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na jaroslaw.tomiczek@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 5624 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Luty, 2016  11:00

Identyfikator: 574259

Wyświetleń: 1767